Kraków na słodko

Wydawnictwo: Anabasis
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-8593-1-218
Cracoviana, historia

O tym, jak król Staś zostawia na Wawelu tabliczkę czekolady, kula roztrzaskuje filiżankę Napoleona, przychodzi na świat przyszły Król Czekolady, pierwsza niewiasta ubiera spodnie, z Oleandrów wyruszają Leguny, prezydent RP zajada się pralinkami, Hotel Francuski serwuje koński gulasz, marszałek Koniew idzie na wódkę do Hawełki, Picasso kupuje kożuch, wawelski smok zażera się czekoladkami, Zaczarowany Dorożkarz szuka natchnienia, a do czytelników uśmiechają sie Dama z Łasiczką i Danusia.

źródło opisu: http://www.anabasis.com.pl/

źródło okładki: http://www.anabasis.com.pl/

desfabuleux | 2016-04-27

Piękna, wzruszająca i ciekawa. Było mi przykro, kiedy skończyłam czytać. Na pewno do niej wrócę!

Gudrun | 2016-05-31
wojnar | 2015-08-11