Podstawy socjologii i psychologii społecznej. Podręcznik dla uczniów szkoły policealnej

Wydawnictwo: Difin
0 (0 ocen i 0 opinii)
978-83-7641-098-2
psychologia, socjologia
A--

Podręcznik Podstawy socjologii i psychologii społecznej skierowany jest do szkół policealnych kształcących techników administracji. Zakres materiału pozwala na samodzielną naukę, a zatem może służyć jako przewodnik dla wszystkich osób zainteresowanych socjologią i psychologią społeczną. Autor zdefiniował podstawowe pojęcia socjologii i psychologii społecznej. W przystępny sposób, na licznych przykładach, scharakteryzował w nim podstawowe tezy, teorie i paradygmaty. Ponadto treści nauczania wzbogacił o zagadnienia prawie nieobecne w polskich podręcznikach, takie jak: studia nad ludobójstwem, mniejszości narodowe i etniczne w Polsce.
Zawartość merytoryczna podręcznika jest zgodna z podstawą programową nauczania przedmiotu dla zawodu technik administracji w szkołach policealnych.

źródło opisu: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1159

• Widok z nieba
  • W krainie kolibrów
  • Z jednym wyjątkiem
  • Włoska symfonia
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Pogromca lwów
  • Podziemny labirynt
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Odlotowa Czternastka
  • Oko Boga
  • Fangirl
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

8,06 (53 ocen i opinii)
Włoska symfonia
Agnieszka Walczak-Chojecka

6,36 (22 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Fangirl
Rainbow Rowell

7,88 (147 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
AleksandraKania5 | 2015-02-23
marty890831 | 2012-06-19