Okładka książki Podstawy socjologii i psychologii społecznej. Podręcznik dla uczniów szkoły policealnej

Autor:
papier
A--
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Podręcznik Podstawy socjologii i psychologii społecznej skierowany jest do szkół policealnych kształcących techników administracji. Zakres materiału pozwala na samodzielną naukę, a zatem może służyć jako przewodnik dla wszystkich osób zainteresowanych socjologią i psychologią społeczną. Autor zdefiniował podstawowe pojęcia socjologii i psychologii społecznej. W przystępny sposób, na licznych przykładach, scharakteryzował w nim podstawowe tezy, teorie i paradygmaty. Ponadto treści nauczania wzbogacił o zagadnienia prawie nieobecne w polskich podręcznikach, takie jak: studia nad ludobójstwem, mniejszości narodowe i etniczne w Polsce.
Zawartość merytoryczna podręcznika jest zgodna z podstawą programową nauczania przedmiotu dla zawodu technik administracji w szkołach policealnych.

źródło opisu: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1159

źródło okładki: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1159