Upojne lato

Seria: Red Dress Ink
Wydawnictwo: Harlequin
Loose Screws
Bluesaltyangel

W ciągu paru godzin trzydziestoletnia Ginger z przyszłej żony staje się niedoszłą. Siedzi więc w swoim ciasnym mieszkanku, topiąc żale w szampanie, gdy nagle odzywa się dzwonek u drzwi. I tak rozpoczyna się jej szaleńcza jazda do piekła i z powrotem. [...] powiedziała mi kiedyś coś, co zawsze tkwi mi w pamięci. Że czasem kiedy się tak strasznie staramy zdobyć coś, na czym nam podobno...

[...] powiedziała mi kiedyś coś, co zawsze tkwi mi w pamięci. Że czasem kiedy się tak strasznie staramy zdobyć coś, na czym nam podobno zależy, tracimy coś znacznie ważniejszego. I że za każdym razem, kiedy to coś, czego tak strasznie pragnęliśmy, wymyka się nam z rąk, może dzieje się tak dlatego, że ktoś próbuje nam dać coś do zrozumienia.

Lepiej być z kimś, kto cię codziennie prowokuje, zaskakuje, niż z kimś, kto cię śmiertelnie nudzi.

Zdumiewające. Mimo wszystkich naszych wysiłków, by się wznieść ponad biologię, w końcu zawsze to ona wygrywa, prawda? Nieważne, jak dobre jesteśmy w ignorowaniu naszych ciał, w którymś momencie nie możemy już dosłyszeć własnych myśli przez zawodzenie gwałtownie starzejących się jajeczek: „Gdzie jest plemnik? Gdzie jest plemnik?”.

źródło opisu: http://merlin.pl/Upojne-lato_Karen-Templeton/brows...(?)

źródło okładki: Wydawca

Jaguś | 2011-07-28
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 27 lipca 2011

Naśmiałam się przy niej :D świetna książka na niepogodę i wolne chwile od pracy:)

| 2016-02-07

Ta historia, choć dotyka spraw trudnych i poważnych, napisana jest tak, że nie sposób się nie śmiać!
Aż szkoda, że nie powstał drugi tom!

HATAKE_KAKASHI | 2011-04-28
Przeczytana: 23 stycznia 2011