Grzechy

8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Sins
8370202535
Bluesaltyangel

Małe miasteczko St. Joan w stanie Missouri wstrząsane jest serią tajemniczych morderstw. Świat Ericki Casidy legł w gruzach w dniu, w którym kończyła szkołę średnią. Jej rodzice zostali zamordowani, a ona stała się pierwszą podejrzaną. Kiedy opuszczona przez przyjaciół wyjeżdżała z miasta obiecała sobie, że kiedyś tam wróci, aby znaleźć mordercę rodziców i oczyścić swoje imię z podejrzeń....

Wraca po 10 latach jako znana i bogata prezenterka radiowa. Kupuje lokalną rozgłośnię i zgodnie z danym sobie przyrzeczeniem podąża tropem wydarzeń z przeszłości. W rezultacie odkrywa wiele skrywanych skandali i sekretów, musi też walczyć o własne życie.

źródło opisu: Wydawnictwo Almapress, 1998

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Welniak | 2011-06-09

Nie mam nastroju na kryminał może później

lennie77 | 2013-06-21
| 2013-01-04