Jak Prawidłowo Rozliczyć Projekt Realizowany W Ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzkia

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Receptą na kryzys są źródła pozyskiwania kapitałów w postaci funduszy unijnych.Jeśli chcesz prawidłowo rozliczyć projekt w PO KL ta publikacja jest dla Ciebie. Jej celem jest przedstawienie wybranych zagadnień (również w aspektach praktycznych) związanych z zarządzaniem i kontrolą, rozliczaniem, monitorowaniem oraz sporządzaniem sprawozdań z realizacji projektów. W opracowaniu podjęto próbę budowy polityki rachunkowości (planu kont) przystosowanego do sporządzania wniosku o płatność.Niniejsza publikacja może być wykorzystywane przez Beneficjentów realizujących projekty, menadżerów zarządzających projektami, księgowych, audytorów zewnętrznych i wewnętrznych, biegłych rewidentów, jak również przez kadrę dydaktyczną i trenerską.