Synowie Dębów

Okładka książki Synowie Dębów David Farland
Okładka książki Synowie Dębów
David Farland Wydawnictwo: Rebis Cykl: Władcy Runów (tom 5) Seria: Fantasy fantasy, science fiction
Władcy Runów (tom 5)
Fantasy
Sons of The Oak
Rebis
2008-10-21
2008-01-01
2007-01-01
Radosław Kot

Okładka książki Dragon Writers: An Anthology David Farland, Todd McCaffrey, Jody Lynn Nye, Brandon Sanderson
Dragon Writers... David Farland, Todd...
Okładka książki Orson Scott Cards Intergalactic Medicine Show Orson Scott Card, Rachel Ann Dryden, David Farland, Ty Franck, David Lubar, James Maxey, Peter Orullian, Tim Pratt, Scott M. Roberts, Eric James Stone
Orson Scott Ca... Orson Scott Card, R...

Coś takiego jak serie , które napisał Jonathan Wylie - "Słudzy Arki", "Wyspa i Imperium".
Rodzinka królewska oraz ich przyjaciele, uosobienie dobra i cnót, wspierają się nawzajem i walczą z złem zagrażającemu całemu światu. Jak ktoś zaczyna przygodę z literaturą fantasy, może sobie przeczytać tą książkę zamiast jakichś Władców Pierścieni. Ten sam podgatunek fantasy co tolkieny, ale nie trzeba się męczyć z hobbitami.

Niestety przygodę z "Władcami Runów" rozpoczęłam od przedostatniej części. Nie zniechęciło mnie to jedak, książka była genialna i z chęcią sięgnę po resztę tomów :)

• ❤ Ulubione ❤
  • Posiadam 💸

Dodaj cytat z książki Synowie Dębów