Szukając Miłości

Wydawnictwo: Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
978-83-7401-214-0
wielokropek

Książka jest zbiorem opowiadań, których bohaterkami są kobiety. W trzynastu opowiadaniach czytelnik zapoznaje się z historiami życia kobiet, z ich bardzo różnymi losami, życiowymi problemami, troskami i kłopotami. Mianownikiem wspólnych różnych postaw, sytuacji i wyborów jest potrzeba i poszukiwanie Miłości, wartości, ciepła, tego czegoś, co sprawia, że życie nasze i bohaterek opowiadań nie jest tylko bezmyślna egzystencją, nie koncentruje się tylko na posiadaniu, na robieniu kariery, na osiąganiu sukcesów.

Kobiety z opowiadań ks. Marka Chrzanowskiego nie są wyidealizowane, ani ich przeżycia nie są „wzięte z Kosmosu". Są takie jak wszystkie chodzące po ulicach naszych miast i wsi.

Ich przeżycia, ich rozterki, kłopoty i wybory autor opisał z wielką sympatią, która czuć w każdym słowie i zdaniu.

Opowiadania ks. Marka czyta się z wielka przyjemnością, a historie wciągają czytelnika.

źródło opisu: Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników

źródło okładki: http://www.wydawnictwodr.pl

KasZie | 2012-12-05

Ogólnie nie przepadam za taką prozą, ale uważam że książka jest świetna.

papy9 | 2016-07-17
Na półkach: Zaczęte, Przeczytane