Czy mogę odprowadzić cię do Domu? Pociecha i wsparcie dla opiekunów osób poważnie chorych.

Tłumaczenie: Marcin Nowicki
Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
May I walk you Home?
978-83-7516-250-9
religia

Ta książka jest niezastąpionym źródłem wsparcia dla zawodowych opiekunów (pielęgniarek, pracowników hospicjów), jak i dla wszystkich, którzy towarzyszą ciężko chorym i umierającym. Dzięki niej czytelnik odkryje w sobie odwagę i siły potrzebne w trudnych doświadczeniach, związanych z poważną chorobą i odchodzeniem bliskiej osoby. Joyce Hutchison jest pielęgniarką, koordynatorką programu opieki...

Joyce Hutchison jest pielęgniarką, koordynatorką programu opieki paliatywnej. Jej doświadczenie kliniczne obejmuje pracę z osobami cierpiącymi na nowotwory, opiekę domową oraz hospicyjną.
Joyce Rupp to pisarka znana także w Polsce; sama określa się mianem duchowej „akuszerki”. Należy do wspólnoty Służebnic Maryi. Jest autorką wielu poczytnych książek o tematyce duchowej.

explorer-of-dreams | 2015-04-25
meg | 2013-05-04