Dyscypliny życia duchowego - Droga do duchowego rozwoju

Celebration of Discipline : the path to spiritual growth
978-83-61097-04-4
religia
goda319

Richard Foster jest przekonany, że klasyczne duchowe dyscypliny - medytacja, modlitwa, post, studiowanie, prostota, odosobnienie, poddanie, służenie, wyznawanie, uwielbienie, odbieranie prowadzenia Ducha Świętego i świętowanie - są jedyną prawdziwą drogą do głębokiego wewnętrznego życia i do napełnienia go niesamowitą radością. Z pewnością jest to najpowszechniej uznana pozycja współczesnej klasyki życia duchowego napisana przez najbardziej wnikliwego spośród żyjących autorów książek religijnych.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: google.com