Feng Shui dla wszystkich. Dom twoim zwierciadłem

Tłumaczenie: Janina Dembska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
La maison-miroir ou le feng shui a l'occidentale
83-89314-10-X
poradniki
Katarzyna

W tej książce wiele jest konkretnych pomysłów, prostych i niezbyt kosztownych, które pomogą nam wprowadzić i utrzymać harmonię w domu - przez odpowiedni dobór umeblowania i dekoracji wnętrz: rozmaitych przedmiotów, kształtów, kolorów, materiałów itd Luc Antoine jest architektem. Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniem przepływu energii w domu i w otoczeniu. Udziela konsultacji, prowadzi...

Luc Antoine jest architektem. Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniem przepływu energii w domu i w otoczeniu. Udziela konsultacji, prowadzi zajęcia warsztatowe i konferencje, których tematem jest właśnie dom-zwierciadło oraz feng shui w ujęciu zachodnim.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.meble.pl/dom/art673.html

buraukkaforesee | 2013-08-13

Nie polecam, z racji, że znam osobę wyszkoloną w sztuce feng shui (o ile można się tak wyrazić) wiem iż w tej książce są bzdury. Do każdego domu powinno się podchodzić indywidualnie.

Monika | 2013-08-25

Dostałam ją w prezencie jakiś czas temu, przeczytałam chociaż przyznam że nie stosuje się do rad z tej książki...

zuziaSama | 2016-09-30
Komlet | 2014-08-04