Dzienniczek zakręconej nastolatki cz. 3

Cykl: Dzienniczek zakręconej nastolatki (tom 3)
Wydawnictwo: Skrzat
Tiger

To już trzeci dzienniczek zakręconej Joasi, która wytrwale notuje codzienne wydarzenia, nie takie wcale zwyczajne... Tym razem wybawi z opresji bardzo tajemniczego niebieskiego kota, przybędzie z pomocą małej przyjaciółce Mysi i będzie poszukiwać nieznajomego, który obdarza ją ślicznymi bukiecikami kwiatów. Znakomita lektura dla każdego, kto lubi się śmiać i wzruszać do łez. Ilustrowała...

Ilustrowała Agnieszka Kłos.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/

Elena | 2014-03-07
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Ciekawa książka :-) Kiedy Rubin umierał uroniłam kilka łez :'( Polecam.

SeaGoddess | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2010
Przeczytana: wrzesień 2010

Przypomina poprzednie części, ale widać, że autorka nieco poprawiła styl i ogólną fabułę.

Zuzia Kazior | 2014-07-16
Przeczytana: 26 października 2014

Kocham te dzienniczki <3

MKR | 2012-11-13

Kiedy wchodzicie do księgarni na półce możecie znaleźć książkę Renaty Opali "Dzienniczek zakręconej nastolatki cz.3" Jak sam tytuł mówi to już trzecia odsłona przygód młodej Joasi, która ma wiele problemów.

Na przykład, tak jak ostatnio, dostaje tajemnicze bukieciki kwiatów z karteczką "DLA AŚKI". Kolega z klasy, który w szkole jest urwisem, zaprasza Asię do siebie i staje się sympatycznym kolegą.

Czy coś z tego wyniknie?

Siostra cały czas spotyka się Szymonem, który proponuje dziewczynom rozdawanie ulotek. Jest to ciekawe doświadczenie, ale czy spodoba się siostrom? Oprócz tego główna bohaterka znajduje ślicznego kotka.

Czy odnajdzie się jego właściciel?

Na te pytania w bardzo prosty, ale zarazem wciągający sposób, opowiada trzecia część "Dzienniczka...". Kiedy sięgnęłam po pierwszą część, nie mogłam się powstrzymać przed przeczytaniem kolejnych.

Autorka - Renata Opala zaczęła pisać po skończeniu studiów medycznych. Jak możemy zauważyć potrafi świetnie i bardzo...

Prestiżowa | 2012-10-30

Wieki temu przeczytałam wszystkie 4 części tej książeczki. Bardzo szybko się czyta, zapadły mi w pamięci wielgaśne litery i proste ilustracje wskazujące i "przypominające" czytelnikowi o formie książki (dziennik pisany przez nastolatkę).

Karolka2332 | 2012-08-12
Przeczytana: 11 marca 2012

10 gwiazdek, ponieważ bardzo lubię książki typu dzienniczki z życia itp. Zachęcam do przeczytania tej książki, jak się zacznie czytać, to wciąga. :)

Ania1202 | 2011-08-10
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 2010 rok

Książka świetna tak jak i inne części.

basniarz | 2013-01-30
Przeczytana: 12 stycznia 2011

Bardzo Fajna książka polecam ! : )

Hiashd | 2012-05-16

Jednym słowem cudowna!!