Dzienniczek zakręconej nastolatki cz. 2

Cykl: Dzienniczek zakręconej nastolatki (tom 2)
Wydawnictwo: Skrzat
Tiger

Dalszy ciąg przygód sympatycznej Asi, która z reporterskim zacięciem opisuje swoje szkolne i domowe przygody. Mimowolnie odkrywa tajemnicę nowej koleżanki i pilnie słucha rad mamy w sprawie mężczyzn i prawdziwych dam. Marzy też o romansie, zwłaszcza, że Ludwikę odwiedza superprzystojny Szymon...

Ilustrowała Agnieszka Kłos.

źródło opisu: Wydawnictwo Skrzat, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

sourire | 2011-01-23
Przeczytana: 2010 rok

Książkę czyta się miło i przyjemnie. ;) Lekko napisana,przedstawia codzienne życie normalnej nastolatki. Polecam.

Aneqq | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

10! Jak zawsze dla tej serii! Z biblioteki.

xxgetuglyxx | 2013-08-27
Przeczytana: 11 lipca 2013

bardzo fajna

Prestiżowa | 2012-10-30

Wieki temu przeczytałam wszystkie 4 części tej książeczki. Bardzo szybko się czyta, zapadły mi w pamięci wielgaśne litery i proste ilustracje wskazujące i "przypominające" czytelnikowi o formie książki (dziennik pisany przez nastolatkę).

SeaGoddess | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2010
Przeczytana: kwiecień 2010

Nieco lepsza od poprzedniczki, ale wciąż niewiele się dzieje, a jeśli już nie są to jakieś super-nie-wiadomo-jakie sytuacje.

Alexxx | 2013-04-01
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo ciekawa i wciągająca książka. Polecam serdecznie :)

Ania1202 | 2011-08-10
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 2010 rok

Książka świetna tak jak i inne części.

Zuzia Kazior | 2014-07-16
Przeczytana: kwiecień 2014

michaela | 2014-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2014

moim zdaniem ta książka jest bardzo fantastyczna, ciekawi mnie tylko to kto daje Aśce róże itp. fajne jest też to, że w tej książce są dwa przepisy kulinarne, które są nawet całkiem niezłe. Bardo lubię tego typu dzienniki. Serdecznie zachęcam do przeczytania wszystkich pięć części.

Czytajka | 2013-08-09
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: lipiec 2011

Czy książkę można rozpoznać po okładce czy jest dobra, czy też nie. Są różne opinie na ten temat. Jednak według mnie (jak było i w tym przypadku) kierowanie się okładką jest zawodne.