Patrz! Jest

Patrz! Jest
83-901445-6-5
listy, pamietnik, autobiografia, polskie
goś

Piękny język, głębia myśli i przeżyć, poczucie humoru i fantastyczny dystans w stosunku do własnej osoby. Fragmenty listów i notek autorki, które przez zapis nastroju chwili ukazują rozwój osobowości człowieka na przestrzeni z górą dwudziestu lat. Ich autentyczność sprawia, że czytelnik rozpoznaje w doświadczeniu autorki swoje własne, a książka nabiera charakteru "całkiem prywatnej" do niego "korespondencji". Znakomita literatura, znajdująca entuzjastyczne recenzje niemal wszystkich ambitniejszych czytelników młodszego i starszego pokolenia.-Wydawca

źródło opisu: http://epublika.webpark.pl/patrz.htm

źródło okładki: http://epublika.webpark.pl/patrz.htm