Okładka książki zwierzęta lasu równikowego

zwierzęta lasu równikowego

Autor:
wydawnictwo
MUZA
typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

zbadaj amazońską dżunglę weź udział w podróży życia i obserwuj ten piękny i niebezpieczny świat z bliska. Wędruj po śladach najwspanialszych leśnych zwierząt, spotkaj milczącego jaguara, skaczące małpy i różowego delfina. zmontuj modele tych zwierząt i przygotuj własną wystawę!W książce znajduje się 51 elementów, z których złożysz 8 modeli zwierząt żyjących w lesie równikowym oraz składana diorama...

Gdzie kupić?
Sklep