Niezdarny Teoś - Collinson Roger

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Roger Collinson rozśmiesza brytyjską młodzież do łez. Jego humorystyczne opowieści z ciężkiego uczniowskiego życia to nie tylko wyśmienite pomysły czy dialogi, ale przede wszystkim galeria piekielnie zabawnych postaci. Teoś Lizak to wybitnie niesportowa jednostka w szkole. Kiedy usłyszy, że ma zagrać w krykieta na znaczącej trzeciej pozycji przeciwko drużynie Mięśniaka, swojego kolegi z klasy, to prawie tak, jakby świat mu się zawalił. Ale to tylko wstęp do serii równie przerażających wydarzeń w nad wyraz spokojnym dotąd życiu Teosia. Bo przyjdzie mu się spotkać jeszcze z... wyliniałą papugą, starym komikiem i dwoma złodziejaszkami, którzy bardzo nie lubią, kiedy takie półtora nieszczęścia psuje im szyki!

Barbie | 2014-07-24
Przeczytana: 2013 rok