Okładka książki Najpiękniejsze erotyki

papier
Anna_R
5,14 (7 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Pięknie ilustrowany, miniaturowy album wprowadza w świat ulotnych uczuć i miłosnych znaczeń. Najpiękniejsze wiersze największych polskich poetów opatrzone reprodukcjami wybitnych dzieł polskiego i europejskiego malarstwa.

źródło opisu: okładka

Polecamy

Opinie czytelników
agta | 2013-09-12
Przeczytana: 12 września 2013

Malutki zbiór 22 wierszy okraszonych dobrze dobranymi reprodukcjami dzieł polskich i europejskich.

Muminka | 2013-09-01

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica