Praktyczny słownik wyrazów i zwrotów bliskoznacznych

Wydawnictwo: Zielona Sowa
83-7220-241-9
słownik, wyrazy bliskoznaczne
kamk

Jeżeli brak Ci słów... Zajrzyj do słownika! On bardzo wzbogaci Twoje słownictwo, nauczy Cię wielu nowych słów abyś mógł wyrazić dosłownie wszystko co zechcesz! "... bogactwo leksyki, objętej przez słownik, oraz jego funkcjonalny charakter sprawiają, że w pełni zaspokoi on potrzeby studenta, ucznia, młodego dziennikarza, pracownika agencji reklamowej, biura i urzędu, tego, kto chce przygotować interesujący i językowo bogaty tekst, list intencyjny czy własny życiorys." (Z recenzji dra Igora Borkowskiego)

Leszek | 2017-01-15
Dezyderata | 2015-11-26