Psychoterapia - szkoły, zjawiska, techniki i specyficzne problemy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-01-11406-1
psychoterapia, psychoterapeuta
Pistacia

Pierwszy polski podręcznik akademicki psychoterapii - nowoczesny, napisany ze znawstwem przedmiotu i mający duże walory dydaktyczne. Przedstawia wiedzę teoretyczną na temat psychoterapii oraz informacje praktyczne. Zawiera ogólne wiadomości o procesie terapeutycznym, technikach i zjawiskach. Prezentuje wszystkie znaczące szkoły psychoterapeutyczne i ich twórców. Omawia zastosowania psychoterapii w leczeniu poszczególnych kategorii pacjentów, a także zagadnienia szkolenia psychoterapeutów. Książka niezbędna wszystkim zajmującym się psychoterapią - praktykom, teoretykom, a także przygotowującym się do zawodu psychoterapeuty.

źródło opisu: medbook.com.pl

źródło okładki: medbook.com.pl