Terminarz (Zreformowanych) Wampirów Świata Dysku 2005

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-844-8
wampiry, Świat Dysku
Casthaluth

CEL UBERWALDZKIEJ LIGII WSTRZEMIĘRZLIWOŚCI, MISJA W ANKH-MORPORK # Propagowanie sprawy wstrzemięźliwości i całkowitej abstynencji od picia ludzkiej krwi (Dawne Praktyki), # organizacja zajęć rekreacyjnych oraz kontaktów towarzyskich między członkami, # szerzenie - poprzez spotkania, wykłady, dyskusje, wspólne śpiewy i rozmowy przy herbatce - wiedzy o zagrożeniach, jakie niosą Dawne...

CEL UBERWALDZKIEJ LIGII WSTRZEMIĘRZLIWOŚCI, MISJA W ANKH-MORPORK
# organizacja zajęć rekreacyjnych oraz kontaktów towarzyskich między członkami,
# szerzenie - poprzez spotkania, wykłady, dyskusje, wspólne śpiewy i rozmowy przy herbatce - wiedzy o zagrożeniach, jakie niosą Dawne Praktyki.

CZŁONKOSTWO
Każda osoba w wieku co najmniej 100 lat, będąca nieumarłą, dobrego charakteru i skłonna podpisać Zobowiązanie, niezależnie od rasy, płci, narodowości czy gatunku, uprawniona jest do członkostwa Ligi.

ZOBOWIĄZANIE
Każdy członek Ligi w okresie trwania członkostwa musi ściśle przestrzegać zasad wyszczególnionych w Zobowiązaniu.

ZARZĄD
Sprawami Ligi kieruje, w każdej Misji Ligi, Komitet Zarządzający, złożony z oficerów Misji oraz innych członków w łącznej liczbie do trzynastu, plus dwóch członków nominowanych przez Komitet Unikania Dawnych Praktyk.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

książek: 1912
Asia-Polihymnia | 2011-03-03
Przeczytana: 2005 rok

Terminarze świata dysku to były moje ukochane terminarze :-)

Silvan | 2016-01-18
Nijel | 2016-01-01