Prawa Murphy'ego 2000: Co jeszcze może pójść źle w XXI wieku?!

Tłumaczenie: Jerzy Łoziński
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
83-7150-727-5
Murphy
hobby
Karolina

Prawo Murphy'ego: Jeśli coś może pójść źle, to z pewnością pójdzie. Za nic nie waż się wkroczyć bez niego w XXI wiek! I znowu, dowodząc słuszności profetycznego prawa DiGiovanniego: "Prawa będą się mnożyć do chwili, gdy pokryją całą dostępną przestrzeń społeczną", głos zabiera Murphy - tym razem po to, aby przygotować nas do życia w nowym stuleciu. Przedstawia stare i nowe reguły,...

Prawo Murphy'ego:
Jeśli coś może pójść źle, to z pewnością pójdzie.

Za nic nie waż się wkroczyć bez niego w XXI wiek!

I znowu, dowodząc słuszności profetycznego prawa DiGiovanniego: "Prawa będą się mnożyć do chwili, gdy pokryją całą dostępną przestrzeń społeczną", głos zabiera Murphy - tym razem po to, aby przygotować nas do życia w nowym stuleciu. Przedstawia stare i nowe reguły, aksjomaty, zasady i uzupełnienia, a wszystkie one są równie niewątpliwe i, niestety, słuszne jak prawa przyrody. Jak mówi Ellis: "Postęp polega na zmianie jednej uciążliwości na drugą".
Ktoś w końcu musiał dać świadectwo naszemu nieuleczalnemu zapałowi do destrukcji!

źródło opisu: okładka książki

WisemantheWise | 2015-11-28
Przeczytana: 27 listopada 2015

Zbiór trafnych i naprawdę sprawdzających się w najgorszym momencie prawd, sentencji i poglądów, żartobliwie opisujących sytuacje codzienne.
Przy wielu naprawdę można się zaśmiać i zapytać retorycznie "skąd ja to znam?" Bo przecież wiadomo, że "kiedy coś ma pójść źle, to na pewno pójdzie."

Karina | 2015-02-19
Marta | 2013-08-08