Całując hrabinę

Tłumaczenie: Maria Wójtowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zaczarowana noc". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Kissing the countess
83-241-1809-8
Dorota_1988

Hrabia Kildonan przeżył tragedię. Teraz wraca do Szkocji tylko po to, by sprzedać rodzinne dobra. Wypadek w górach zmienia jego plany. A spotkanie z uroczą Catrioną zmienia jego życie. Piękna córka pastora skrywa jednak groźny sekret: niebezpieczną misję, od której nie odstąpi za żadną cenę, nawet za cenę najczarowniejszego marzenia...

Aga | 2017-02-01
Na półkach: 2017, Przeczytane
Przeczytana: 20 stycznia 2017

Susan King to jedna z najbardziej znanych i cenionych autorek romansów historycznych. Nie ukrywam, że sięgając po jej książkę dość wysoko stawiałam poprzeczkę. I niestety, moje wymagania zostały zaspokojone tylko częściowo. Niewątpliwie Susan King ma lekkie pióro i potrafi stworzyć uroczą scenerię. Plusem jest też sposób eskalacji uczuć i emocji. Ciekawa kreacja bohaterów. Jednakże zabrakło mi trochę ducha epoki, przez co powieść jest nieco "płaska", jakby czegoś pozbawiona.

Kasiaxxx | 2014-06-20

Przyznam szczerze, jestem trochę rozczarowana. Zapowiadało się fantastycznie a wyszło tak sobie. Książka nie powala na kolana. Akcja słaba, dopiero pod koniec trochę się rozkręca. Za dużo opisów przyrody .

Weronikaa | 2013-10-27
Przeczytana: październik 2013

Zbyt wiele opisów krajobrazów, chociaż niektórzy mogą odebrać to jako atut książki. Hrabia kildonan po śmieric ojca wraca na łono ijczyzny by przejąć majątek i zbiegiem okoloczności spedza noc w gorskiej chacie z rudą pięknością która uratowła mu życie. Tak to się zaczyna, a jak kończy kazdy może sie domyślec... Biora slub i żyją długo i szczęśliwie :)

Kasia W-ka | 2011-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2011

Super!!! Super!!!
Jeśli wszystkie książki tej autorki są takie jak ta to nie pozostaje mi nic innego jak przeczytać co do jednej!!!

Joanna | 2017-01-08
Przeczytana: 11 stycznia 2017