Kot Filemon i kot w butach. Nowe przygody

Wydawnictwo: Wilga
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-259-0132-5
babcia, dziadek, koty, bajka, dzieci, edukacja
Sabinka

Oto NOWE PRZYGODY jednego z waszych największych dobranockowych przyjaciół! Kot Filemon, Bonifacy, Szczeniak, Babcia i Dziadek znów bawią i uczą. Czego uczą?

źródło opisu: okładka

Bonifacy i Filemon podczas niepogody bardzo się nudzą, Dziadek z kotami wracając z dworu, brudzą Babci podłogę. Babcia upomina Dziadka by ten nosił kalosze....lecz kalosze znikają w tajemniczych okolicznościach.
Bonifacy wraz z Filemonem i Szczeniakiem postanawia odnaleźć Dziadkowe buty. Znajdują jeden, w którym coś szura.... "odważny" Bonifacy postanawia wysłać na zwiady Filemona.....
Co znajduję się w bucie???? Czy strach ma wielkie oczy ???musicie koniecznie przeczytać "Kota Filemona i kota w butach".

Bajka niezwykle fajnie i kolorowo opisuje przygodę kociaków i Szczeniaka poszukujących kaloszy, pokazuje nam jak ważna i przede wszystkim, że możliwa jest przyjaźń między zwierzętami. Nawet Bonifacy zaprzyjaźnia się z myszami, którym opowiada bajkę o kocie w butach i oferuje gościnę w własnym domu. Przyjaźń jest bardzo ważna i to należy przekazać dzieciom, ta bajka robi to doskonale. Dziecko podczas czytania skupia głównie uwagę na kolorowe i bardzo ładne ilustrację wykonane...

Pagunia | 2015-07-12
Basia_Pelc | 2014-10-07