Małe jest głośne - 20 lat undergrundu w Nowym Targu

978-83-62231-00-3
undergrund, Nowy Targ
muzyka
a_maciek

Książka dokumentuje 2 dekady koncertów, najczęściej hc / punk w głównym mieście Podhala, oraz to, co wokół tych koncertów się działo – Kibice Podhala Przeciwko Nazizmowi, TKA, Gier-tych Dość!, snowboard hard core crew. Do tego wywiady z organizatorami koncertów, zespołami (End Of Silence, Huge, Odszukać Listopad, Rise, Eden Farewell), reggae w NT, kalendarium, leksykon zespołów i ich drzewo „genealogiczne”.

źródło opisu: Księgarnia Internetowa Bractwa Trojka

źródło okładki: Księgarnia Internetowa Bractwa Trojka