Diabelska pułapka

The Bait of Satan
83-913758-5-4
poradniki
Magdalena

- Czy koniecznie chcesz opowiedzieć twoją wersję wydarzeń? - Czy masz podejrzliwe myśli i nie ufasz nikomu? - Czy wciąż myślisz o zranieniach z przeszłości? - Czy straciłeś nadzieję z powodu wyrządzonej ci krzywdy? "Diabelska pułapka" odkrywa prawdę o jednej z najbardziej zabójczych pułapek szatana - urazie. Jezus powiedział: "Niepodobna, aby zgorszenia nie przyszły" (Łukasza 17,1). Mimo to,...

- Czy koniecznie chcesz opowiedzieć twoją wersję wydarzeń?
- Czy masz podejrzliwe myśli i nie ufasz nikomu?
- Czy wciąż myślisz o zranieniach z przeszłości?
- Czy straciłeś nadzieję z powodu wyrządzonej ci krzywdy?

"Diabelska pułapka" odkrywa prawdę o jednej z najbardziej zabójczych pułapek szatana - urazie. Jezus powiedział: "Niepodobna, aby zgorszenia nie przyszły" (Łukasza 17,1). Mimo to, ludzie uwięzieni w tej pułapce nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Nie daj się oszukać! Na pewno napotkasz na swojej drodze urazę i to od ciebie zależy w jaki sposób zdarzenie to wpłynie na twoją drogę z Panem. Twoja reakcja decyduje o twojej przyszłości. Możesz być uwolniony z diabelskiej pułapki, nie być urażonym i uniknąć syndromu ofiary.

źródło opisu: Tył okładki książki

źródło okładki: ksiazki.chrzescijanin.pl

neta | 2016-09-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Ta książka wiele zmieniła w moim myśleniu. przez całe swoje życie obrażalam się na ludzi i byłam przez nich obrażana. Każde takie wydarzenie zrywalo więzi na krócej lub dłużej, pomnazalo moje zgorzknienie i rozgoryczenie. Bevere krok po kroku pokazuje, jak nie dać się wciągnąć w pułapkę obrażania, oczywiście pokazując przykład Jezusa i ilustrując to przykładami z własnego życia. Jego wskazówki już mi pomogły poradzić sobie z pewną nieprzyjemna dla mnie sytuacją. Książka dla każdego, nie tylko dla wierzących.

Daniel | 2016-03-02
Przeczytana: 2016 rok