Rób trudne rzeczy

978-83-89634-76-4
chrześcijaństwo
poradniki
Magdalena

Coraz więcej młodych ludzi buntuje się przeciw niskim wymaganiom współczesnej kultury, postanawiając robić trudne rzeczy ku chwale Bożej. Alex i Brett przewodzą temu ruchowi. Książka Rób trudne rzeczy, to rewolucyjne przesłanie bliźniaków w najczystszej i najbardziej pociągającej formie. Daje czytelnikom namacalny dowód, do czego zdolne są nastolatki, które sprzeciwiają się kulturowym...

Książka Rób trudne rzeczy, to rewolucyjne przesłanie bliźniaków w najczystszej i najbardziej pociągającej formie. Daje czytelnikom namacalny dowód, do czego zdolne są nastolatki, które sprzeciwiają się kulturowym kłamstwom ograniczającym ich potencjał. Walcząc z ideą, że okres dorastania to czas wakacji od odpowiedzialności, autorzy łączą mądrość biblijną i historię ze współczesnymi opowieściami, definiując okres nastoletni, jako odskocznię do dalszego życia. A potem przedstawiają pięć działań, które mogą przynieść osobistą i społeczną zmianę.

Książka Rób trudne rzeczy napisana przez nastolatków pełna jest humorystycznych anegdotek, praktycznych przykładów i historii żywych rewolucjonistów w działaniu. To wezwanie z serca rewolucji w toku rzuca wyzwanie pokoleniu, aby walczyło o lepszą przyszłość.

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: www.szaron.pl