Najpotężniejsza moc na świecie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Pełna Ducha". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fundacja Nowy Początek
The Greatest Power In The World
religia
Magdalena

Dzięki tej niezwykłej książce dowiesz się m. in. * W czym tkwi sekret mocy duchowej; * Jak zostać napełnionym Duchem Świętym; * Jak doświadczać nieskończonej mocy w swoim życiu; * Jak odnosić zwycięstwo dzięki Duchowi Świętemu; * Jak poddawać swoją wolę pod kontrolę Boga. Czy pragniesz, by Bóg nawiedził Twoje życie mocą Ducha Świętego? Czy chciałbyś każdego dnia...

Dzięki tej niezwykłej książce dowiesz się m. in.

* W czym tkwi sekret mocy duchowej;
* Jak zostać napełnionym Duchem Świętym;
* Jak doświadczać nieskończonej mocy w swoim życiu;
* Jak odnosić zwycięstwo dzięki Duchowi Świętemu;
* Jak poddawać swoją wolę pod kontrolę Boga.

Czy pragniesz, by Bóg nawiedził Twoje życie mocą Ducha Świętego? Czy chciałbyś każdego dnia doświadczać Jego obecności? Gdy Kathryn przemawiała na temat Ducha Świętego, wszyscy słuchali jej z wytężoną uwagą. Słuchacze wiedzieli, że realnie doświadczyła Jego działania w swoim życiu, dzięki czemu w jej służbie miało miejsce tysiące ponadnaturalnych uzdrowień.

Z tej książki dowiesz się, jak otrzymać Bożą moc, dzięki której Twoje życie na zawsze się odmieni. Zamiast porażki, doznasz radosnego zwycięstwa w każdej dziedzinie. Gdy dowiesz się, czego osobiście doświadczyła panna Kuhlman, zostaniesz wypełniony mocą Ducha Świętego - najpotężniejszą mocą na świecie.

źródło opisu: Fundacja Nowy Początek, 2013

źródło okładki: www.szaron.pl