Dom między lipą a bilbordem

Wydawnictwo: WAM

Zbliża się rok 2000. Czy ziemi, obserwowanej z kosmosu przez tajne Sprzysiężenie Dzieci Białej Gwiazdy, zagraża zagładaa Agenci Sprzysiężenia są wszak również wśród jej mieszkańców. Ale ich plany zostały po części rozszyfrowane przez jednego ze współwłaścicieli dziwnego domu na przedmieściach Krakowa, w którym narasta od lat konflikt między dwoma braćmi i ich rodzinami. Wiele wie także tajemniczy mieszkaniec lipy jednej z dwóch, które niegdyś ocieniały dom. Niejednego domyślają się też dzieci z obu rodzin. W oczekiwaniu na wydarzenia nocy sylwestrowej na przełomie tysiącleci, można nad książką której autor też jest postacią nie do końca zidentyfikowaną popatrzeć w gronie rodzinnym na ostatnie półwiecze dziejów ojczystych z lekkim przymrużeniem oka i zastanowić się przy okazji nad paroma pytaniami dotyczącymi nie tylko losów bohaterów. (od Autora) dodatkowe info.: format WAM:136210 mm stron: 252 ISBN: 978-83-7505-152-0 rodzaj oprawy: miękka cena detaliczna: 29,zł.

Grzesiek | 2014-07-09
Ewa | 2013-05-01