Miłosne trójkąty, czyli gra o miłość, pieniądze i władzę

Wydawnictwo: Videograf II
978-83-7183-831-6
literatura faktu
Sylwia

Portrety sławnych kobiet, których losy w pewnym momencie życia wzajemnie się splątały. Połączyła je miłość do tego samego mężczyzny. Jackie Kennedy i Maria Callas, księżna Diana i Camilla Parker-Bowles, Soraya i Farah Diba, Ewa Braun i Magda Goebbels konkurowały ze sobą o uczucie partnera, władzę, bogactwo i sukces. Mężczyzn, którzy mają to wszystko do zaoferowania, pożąda wiele kobiet - a więc rywalizacja pomiędzy nimi jest niejako zaprogramowana. Ich losy pozwalają nam poznać cały arsenał środków stosowanych w walce o ukochanego.

źródło opisu: http://www.dictum.pl/

źródło okładki: http://www.dictum.pl/