Oliver i niewidzialna wyspa

Wydawnictwo: Videograf II

Aby odnaleźć zaginionego w innych wymiarach brata, Oliver i jego babcia, Amelia First, muszą użyć nawigacji i magii satelitarnej. Potrzebną do tego wiedzę zdobywają w Technikum magii Stosowanej. Na skutek dramatycznego splotu okoliczności, zamiast na pomoc Patrykowi, Oliver zmuszony jest wyruszyć na ratunek nieznanemu, zbłąkanemu w czasie i przestrzeni magowi. Posługując się wynalazkiem Sartoriusa, genialnego czarodzieja i specjalisty w zakresie inżynierii magicznej, bohaterowie docierają do leżącej w czwartym wymiarze niewidzialnej wyspy. Czy ich misja się powiedzie, czy nic im nie zagraża, czy wreszcie przy tej okazji uda im się odnaleźć także Patryka? Tego dowiecie się, czytając tę wciągającą, pełna przygód powieść fantasy.

źródło opisu: Videograf II, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie