Gotowanie krok po kroku. Klasyczne przepisy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gotowanie krok po kroku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
978-83-7243-847-8
Przepisy, potrawy, kulinaria, kuchnia
Dorota Smakuje

Najprostsze potrawy nabierają wyjątkowego smaku, gdy są przygotowane samodzielnie. Zacznij od zrobienia domowego majonezu, prostych sosów i sałatek, aby potem bez trudu przyrządzić dania obiadowe z pomysłem i przepyszne desery. W książce znajdziesz ponad 80 przepisów uporządkowanych pod względem stopnia trudności. Barwne fotografie, przedstawiające każdy etap wykonania poszczególnych dań (i dodatkowo pobudzające apetyt), pomogą z łatwością przyrządzić zarówno rosół i jajecznicę, jak i potrawy, które zawsze chcieliśmy ugotować, ale nigdy nie wiedzieliśmy jak - np. tartę, gaspacho albo ratatouille.
Ugotuj samodzielnie danie, które pobudzi nie tylko twój apetyt!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawnictwo

trycha | 2014-02-22

Najsłabsza książka w serii, ze względu na dobór przepisów.

Tyna | 2014-11-04
Przeczytana: 2011 rok