Giganci wśród zwierząt

Animl Giants
8389822075
albumy
Eleazar

Książka zabiera Czytelnika w zapierającą dech w piersiach podróż do świata największych zwierząt - zarówno tych z okresu jurajskiego, jak i żyjących współcześnie mieszkańców lądu, wody i podniebnych przestworzy. Przedstawiamy m. In. Stąpającego na palcach słonia afrykańskiegospędzającego niemal całe życie w locie albatrosasalamandrę rodem z filmów science-fictionżaby, dżdżownice i patyczaki o niebotycznych rozmiarachogromnego, łagodnego jak baranek płetwala błękitnegomeduzę o inteligencji kota domowego50 tonowego Supersaurusa i wielu innych, wspaniałych i potężnych przedstawicieli królestwa zwierząt.

źródło opisu: http://nakanapie.pl/

źródło okładki: zdjęcie autorskie