Zanim uderzył GROM

Wydawnictwo: ZP Grupa Sp. z o.o.
978-83-61529-86-6
hunter

Bardzo bogato ilustrowana historia jednostek specjalnych i wojsk powietrznodesantowych Wojska Polskiego od roku 1918 do czasów współczesnych. Album oprócz historii ugrupowań opisuje umundurowanie i wyposażenie - zawiera mnóstwo cz/b i kolorowych fotografii, w tym wiele nigdy wcześniej nie publikowanych. Książka jest efektem zaprezentowanej w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie wystawy,...

Książka jest efektem zaprezentowanej w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie wystawy, pokazującej ewolucję jaką przeszły polskie siły specjalne i formacje powietrznodesantowe WP w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.

obel73 | 2016-08-26
Inga | 2016-08-25