Jezus w wierze pierwszych uczniów

Wydawnictwo: WAM
83-7097-762-6
religia
Anna

Doniosłość tej książki polega na podjęciu lektury i interpretacji wszystkich Ewangelii. Autor w realny sposób przybliża czytelnikowi osobę Jezusa, łącząc w sposób nadzwyczajny egzegetyczną kompetencję z duchową interpretacją. Pokazuje wiarę uczniów Jezusa Chrystusa, która zrodziła się w nich z Jego dzialalności, z Jego obecności i z Jego osoby. Z niezwykłą jasnością przedstawia całą oryginalność każdego z ewangelistów, ich głęboką wiarę w osobę Jezusa.

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=3525

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=3525