Współczesna bankowość inwestycyjna

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

red. Anna Szelągowska Współczesna bankowość inwestycyjna" to pionierskie opracowanie, bardzo oczekiwane na polskim rynku wydawniczym. O unikatowym charakterze tej publikacji świadczy wieloaspektowe ujęcie zagadnień związanych z ewolucją bankowości inwestycyjnej, inżynierii finansowej, innowacyjnych produktów i ustug oferowanych w ramach bankowości inwestycyjnej oraz współczesnych trendów...

red. Anna Szelągowska

O unikatowym charakterze tej publikacji świadczy wieloaspektowe ujęcie zagadnień związanych z ewolucją bankowości inwestycyjnej, inżynierii finansowej, innowacyjnych produktów i ustug oferowanych w ramach bankowości inwestycyjnej oraz współczesnych trendów zachodzących na światowych rynkach finansowych.

Mateusz Nakonieczny | 2013-05-13
Przeczytana: 17 lipca 2013