Hotel Olimp. Hera

Wydawnictwo: Egmont Polska

Wydawnictwo EGMONT przedstawia nową serię, która odpowiada na pytania nurtujące młodych czytelników: Jak wygląda życie na Olimpiea Czy bogowie toczą między sobą sporya Świat starożytnych mitów jest na wyciągnięcie rękia Bardzo ludzkie historie bardzo boskich bohaterów zostały opisane barwnym językiem, nie brakuje w nich humoru. Ciało jak posąg, tajemnicze zielone oczy, włosy czarne jak bezksiężycowa noc. Hera nie tylko jest piękna, ale też dumna i sprytna. zeus, król bogów darzy ją miłością od pierwszego wejrzenia. Tak więc, po wycieńczającym oblężeniu, młoda bogini zostaje królową, gotowa rządzić Olimpem i stawić czoła życiu pełnemu trudnych starć ze swoim małżonkiem. Wśród dzieci z prawego i lewego łoża, zamachów stanu i zawieszeń broni, królowanie Hery potrwa przez całe wieki bez ani jednego dnia nudy.

Elena | 2014-04-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Ciekawsza od pierwszej części :)

Z tego co pamiętam to bardziej podobało mi się od "Zeusa" :)

Kiara | 2016-01-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane