Kyle XY. Na celowniku

Wydawnictwo: Telbit

W życiu Kyle&a wiele się zmieniło. Wie już, kim jest i czego chce. Na dobre zadomowił się w rodzinie Tragerów, ma szansę zostać przewodniczącym liceum Beachwood. W dodatku Tom Foss okazał się kimś zupełnie innym, niż się spodziewał... Niestety jednak, nie wszystko zmieniło się na lepsze znajomość z Amandą Bloom przybrała nieoczekiwany obrót, a prawda, którą Kyle tak bardzo pragnął poznać, teraz niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo... Ludzie, którzy znają jego prawdziwą tożsamość, nie cofną się przed niczym, byle go tylko odnaleźć. Kyle jest na celowniku. Czy uda mu się uciec przed przeszłościąa

Meggie95 | 2014-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2014

Niestety, ta część pozostawia wiele do życzenia w stosunku do pierwszej. Ciekawe, jak ta sama historia opowiedziana w ksiażce i w postaci serialu telewizyjnego może być tak różna. Zdecydowanie polecam serial, dużo lepiej i pełniej pokazuje Kyle'a, jego osobowość i niezwykłe talenty.

raminezka | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Losy bohaterów zostały przedstawione w ciekawym ujęciu . Autor przedstawia przemyślenia rożnych bohaterów . Możemy poznać co myślą o danej sytuacji , o swoich problemach i troskach. Dzieki tym zabiegom książka staje sie ciekawsza . Nie musimy zastanawiać sie nad tym , co moze sobie pomyśleć drugoplanowy bohater. Wiemy co myśli , nad czym sie zastanawia . I to jest wlasnie niespotykane . Zazwyczaj musimy sie domyślać . Jednak tu tak nie jest . Wszystko jest wyjaśnione czarno na białym . Jednak zamiast tego autor wprowadza wiele innych tajemniczych spraw .Tak jak bohater nie wiemy kim są ludzie z firmy MadaCorp a także kto chce zaszkodzić Kyleowi . Dzieki temu integrujemy sie z głównym bohaterem . Próbujemy rozgryźć ta tajemnice .
Książka napisana w niezwykłym , odmiennym ujęciu swietnie nada sie dla ludzi którzy lubią bawić sie w detektywów ale i nie tylko - dla romantyków tez znajda sie ciekawe watki .
Polecam

Pami | 2013-03-29
Przeczytana: 28 marca 2013

Druga część przygód Kyle i jego rodziny jest nieco gorsza od pierwszej.

Monika | 2012-11-16
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 16 listopada 2012

Pierwsza część jednak była lepsza. Szkoda, że nie było dane nam poznać Adama. ; /

monika90 | 2016-04-08

Serial zdecydowanie lepszy