I wy bądźcie radośni - przesłanie

Wydawnictwo: eSPe
Jan Paweł II
religia
Anna

Książka jest duchowym i moralnym testamentem Jana Pawła II. Zawiera przesłania do różnych grup społecznych i zawodowych, miedzy innymi do: rodzin, cierpiących, polityków, kapłanów. Książka zakończona jest przesłaniem z 31 marca 2005 napisanym przez Jana Pawła II z okazji Święta Bożego Miłosierdzia.

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=11256

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=11256

Lenka | 2011-09-24
Przeczytana: 24 września 2011

Trudna momentami i myślę, że za kilka lat dojrzeję jeszcze berdziej do tej książki i pewnie do iej wrócę, bo jest naprawdę mądrą książką :)

Nil_Due_Nil_Un | 2014-07-21

Czytałam właściwie tylko dlatego, że dostałam w szkole. Jakoś do mnie nie dotarło. Można iść do najbliższego kościoła i posłuchać kazania pierwszego napotkanego księdza i nie będzie gorsze. Ogólnie nie krytykuję, może do kogoś bardzo dociera ale jak dla mnie to jakieś niesamowite nie było. Mało konkretów dużo wzniosłych słów i już po kilku stronach czytanie męczy.

Anna | 2016-08-18
Przeczytana: 2015 rok