Trzynasta czaszka

Tłumaczenie: Andrzej Sawicki
Cykl: Alfred Kropp (tom 3)
Wydawnictwo: Rebis
The Thirteenth Skull

Czasem prawdziwa wielkość objawia się w pokrętny sposób...Na całym świecie jest tylko jeden nastolatek, który łączy w sobie inteligencję Philipa Marloweaa i sprawność Jamesa Bonda. I którego życie jest jak film Hitchcocka po małym trzęsieniu ziemi przygody nieodmiennie nabierają rozmachu. Jeśli więc zobaczycie gdzieś eksplodujące samochody, agentów z granatnikami przeciwpancernymi, szaleńczy pościg konno, autobusem czy ciężarówką albo prozaiczną walkę na miecze, jednego możecie być pewni a ON tam jest. Nieśmiały, skromny i cichy Alfred Kropp. Pełna przygód, zabawna opowieść dla nastolatków, którzy szukają swego miejsca w świecie.Rick Yancey to pisarz i krytyk. Wydał powieści A Burning in Homeland, The Highly Effective Detective oraz Niewiarygodne przygody Alfreda Kroppa i Alfred Kropp. Pieczęć Salomona (REBIS 2007).

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

Liliolka | 2015-07-04

Kolejna, a zarazem ostatnia część przygód nastolatka Alfreda Kropp'a. Podobnie jak w dwóch poprzednich w książce nie obejdzie się bez licznych intryg, tajemnic czy zagadek, z którymi musi zmierzyć się tytułowy bohater. Polecam

Magnis | 2016-04-29
MrsNinastina | 2016-02-07