Miłość to wybór. O terapii współuzależnień

Tłumaczenie: Renata Towlson
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia i Wiara". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W drodze
Love is a choice
83-7033-507-1
miłość, wybór, wiara, psychologia
Karol

Książka odkrywająca nowe możliwości uwolnienia się od wzajemnego uzależnienia w relacjach międzyludzkich. Zawiera cenne uwagi i sugestie na temat budowania i utrzymywania dobrych związków. Robert Hemfelt - psycholog, oraz Frank Minirth i Paul Meier - psychiatrzy i absolwenci teologii, pracują w jednej z największych klinik psychiatrycznych na świecie - Minirth-Meier w Dallas (Teksas)....

Robert Hemfelt - psycholog, oraz Frank Minirth i Paul Meier - psychiatrzy i absolwenci teologii, pracują w jednej z największych klinik psychiatrycznych na świecie - Minirth-Meier w Dallas (Teksas). Stworzyli autorski, dziesięciostopniowy program terapii uzależnień i współuzależnień. Opublikowali wiele książek na ten temat.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/milosc-to-wybor-o-terapii/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/milosc-to-wybor-o-terapii/

Anka | 2016-06-20

Jeśli ktoś NA POWAŻNIE chce zrozumieć dlaczego w jego życiu powtarzają się ciągle te same schematy, dlaczego ma małe poczucie wartości, dlaczego dokonuje niewłaściwych/tragicznych wyborów w swoim życiu i co najważniejsze SZUKA rozwiązań to książka zdecydowanie dla niego.Porządna merytorycznie wiedza i przystępny sposób w jaki została napisana wciąga bez reszty.Czytałam trochę jak poranik ale też i książkę sencacyjną.Na zakończenie odetchnęłam, że przynajmniej wiem już co mi dolega.Reasumując-autorzy pomagają rozpoznać i zdiagnowoać problem a na koniec dają receptę.

leukone | 2016-09-12
Na półkach: Moje!, Przeczytane