Ja nie umieram - wstępuję w życie

Tłumaczenie: Justyna Iwaszkiewicz
Wydawnictwo: W drodze
Jag dor inte.Jag trader in i livet. En bok om doden och evigheten
83-7033-441-5
eschatologia, śmierć, wieczność
religia
Anna

Jak tam będzie? Czy wszystko będzie zupełnie inne od tego, co przeżywaliśmy w tym życiu? Czy może rozpoznamy wszystko tak, jak kiedy się wraca do domu z długiej podróży? Czy jest jakieś materialne środowisko, w którym zamieszkamy? Czy przybliżymy się do tych, których kochaliśmy na ziemi? Czy wszystko będzie nieustannym radosnym okrzykiem w wielkiej wspólnocie, czy może będzie też milczenie i cisza?

Wilfrid Stinissen próbuje odpowiedzieć na te i jeszcze inne nurtujące nas pytania w swoich niezwykłych rozważaniach o śmierci i wieczności.

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=10771

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=10771