Siedem słupów mądrości czyli jak żyć w Przestrzeni Błogosławieństwa

Wydawnictwo: Koinonia
978-83-60124-29-1
religia
Magdalena

Autorka pisze o tym, czym jest "Przestrzeń Błogosławieństwa" - sfera, w której możemy zrozumieć istotę i pełnie prawdziwie satysfakcjonującego życia w relacji z Bogiem. Książka jest wskazówką, jak uniknąć niebezpieczeństw towarzyszących nam na drodze poszukiwań zadowolenia z życia i dotrzeć do miejsca prawdziwej wolności, bezpieczeństwa i spełnienia. Obfitujące życie, o którym mówił Jezus jest możliwe!

źródło opisu: http://www.ssm.misja.org.pl/

źródło okładki: http://www.ssm.misja.org.pl/

Magdalena | 2011-01-15
Przeczytana: 2009 rok

Piękna alegoria, pokazująca nasze życie jako dom, który opiera się na słupach. Rozważanie na temat poszczególnych słupów - kluczowych dziedzin naszego życia, sprawia, że uporządkowanie naszych nieraz zagmatwanych życiorysów i stylów życia zaczyna być realne i że pełne Bożego błogosławieństwa, pokoju i spełnienia życie zaczyna być rzeczywistością a nie odległym marzeniem.

Wiola | 2011-07-19
Na półkach: Mam, Przeczytane