Przepowiednia

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz.
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jedwabna Trylogia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ex Libris
Veils of Silk
83-89351-50-1
romans, Jedwabna Trylogia
Wanda

Laura Cameron sądzi, że udało jej się poskromić swoją zmysłową naturę, kryjąc ją za fasadą wiktoriańskich zasad. Wątpliwości budzą się w niej dopiero po poznaniu dzielnego majora wojsk indyjskich, Iana Camerona. Ian, któremu niewola złamała życie, dostrzega w Laurze nadzieję na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Oświadcza się więc i zostaje przyjęty. Tworząc razem małżeństwo niepodobne do...

Ian, któremu niewola złamała życie, dostrzega w Laurze nadzieję na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Oświadcza się więc i zostaje przyjęty. Tworząc razem małżeństwo niepodobne do innych, nowożeńcy wyruszają w podróż w góry na północnym zachodzie Indii. Otaczające ich niebezpieczeństwa i intrygi okazują się jednak mniej niebezpieczne niż sekrety ukryte w sercu ich obojga. Tylko bezprzykładna odwaga i wierna miłość prowadzą ich do wyzwolenia i pozwalają odnaleźć płomienną namiętność, której obawiają się i pragną.

źródło opisu: okładka

betina360 | 2015-01-06
Na półkach: Mary, Przeczytane, 2014

Bardzo dobry romans historyczny wciagajacy i caly czas sie cos dzieje.

Karolina | 2013-02-04
Na półkach: Przeczytane, 2013 rok
Przeczytana: 04 lutego 2013

To romans i książka przygodowa w jednym.. Nie wiem za bardzo co sądzić o tej książce. Doczytałam do końca, ale ostatnie strony były już męczące. Jednakże książkę uważam za dobrą:)

Kasia W-ka | 2014-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2014

Cała trylogia jest piękna. Czasami tylko miałam wrażenie, że niektóre sytuacje, wydarzenia są naprawdę niepotrzebne i nic nie wnoszą do historii głównych bohaterów. Jednak całość czyta się super i nie ma zbytniego powtarzania historii poprzednich części. Polecam!

Książki nie skończyłam z dwóch powodów: była zdecydowanie przegadana i nużąca. Było to dla mnie bardzo rozczarowujące, bo niezwykle cenię sobie powieści Pani Putney. Ta książka moim zdaniem należny do tych mniej udanych.

grace | 2016-10-04

Ciekawy romans o ludziach "po przejściach". Na plus tło-Azja i Indie w XIX wieku i ścieranie się wpływów brytyjskich i rosyjskich. Ciekawa lektura, dobrze się czytało.

Lucyna1962 | 2016-11-29
edwardibella | 2016-07-25