Czwarty klucz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Warszawą". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wielki Sen
seria z warszawą
Dorota_1988

Akcja książki toczy się wokół osoby Piotra Szczerbińskiego, pilota, który przebywał na kontrakcie w Algierii oraz jego trzech narzeczonych: jednej byłej i dwóch aktualnych. Gdy zostaje zamordowana jedna z obecnych narzeczonych, wydaje się być pierwszym podejrzanym, gdyż druga z obecnych narzeczonych, mimo że starsza jest za to bardzo bogata. Na straży jej cnoty i majątku stoi siostrzeniec ichtiolog. Jest jeszcze arabski narzeczony zmarłej narzeczonej Piotra i cały krąg innych podejrzanych. Dochodzi do następnego zabójstwa, sęk w tym, że jeszcze przed morderstwem autor wskazał nam motyw zabójstw i sprawcę. No, może nie tak dokładnie, ale... nie wchodźmy w szczegóły, może miałem dobry dzień, na ogół nawet nie próbuję odgadywać kto zabił.

źródło opisu: Wydawnictwo Wielki Sen, 2009

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Izka | 2016-07-04
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 03 lipca 2016

Jestem mile zaskoczona, bo jakoś nie przemawiał do mnie polski kryminał (poza Chmielewską). Fajnie i szybko się czyta. Doskonałe na urlop.

boy17 | 2017-12-12
Bartolomeo13 | 2017-03-08