Wymiana skryptu emocjonalnego

Rewriting Your Emotional Script
978-83-60124-38-3
poradniki
Magdalena

Nie jesteś w stanie zmienić historii swojego życia, ale możesz zmienić zapis emocjonalny, który powstał na bazie trudnych doświadczeń i teraz kieruje Twoim życiem. Sposób myślenia i postawy, które wynikają z naszego skryptu emocjonalnego, często decydują o naszych reakcjach i stylu życia. Stają się scenariuszem, według którego żyjemy. Wydarzenia są zapisywane w naszych umysłach w postaci...

Wydarzenia są zapisywane w naszych umysłach w postaci skryptu emocjonalnego. Lęki, gniew, rozgoryczenie, żal, smutek mogą zostać wymienione na zupełnie inne emocje. Na jakie i w jaki sposób?
Autorka, Becky Harling, odpowiada na te dwa pytania w wyjątkowy sposób, bardzo osobisty, a zarazem bardzo praktyczny. Zastosowanie tych cennych treści wnosi nową jakość w każdy wymiar życia.

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: http://sklep.emmanuel.pl/go/_info/?user_id=5608&lang=pl