100 Sposobów na proste życie

100 Ways to simple life
wiara, życie, Joyce Meyer
religia
Magdalena

Każdy uważa, że proste życie jest najlepszym z możliwych, aleniewielu żyje w ten sposób. Jeśli jesteś przemęczony,znużony, wypalony nadmiernymi zobowiązaniami i nie cieszysz siężyciem, to ta książka jest dla ciebie. Joyce prostymjęzykiem omawia 100 sposobów, które natychmiast poprawią tweżycie. Wszystko zaczyna się od wiary, a nie od wątpienia; odzaufania a nie od ludzkiej akceptacji. Kluczem jest determinacja - a Bóg chceuzdolnić cię do kształtowania lepszego stylu życia.

źródło opisu: IW Compassion

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Magdalena | 2011-01-15
Przeczytana: 2009 rok

Wiele bardzo inspirujących myśli - niektóre głębokie, niektóre bardzo praktyczne - wszystkie dające nadzieję, kiedy życie wydaje się nas przerastać.

Natalia | 2016-02-27
Mela | 2015-11-08