Genialny umysł. Jak myśleć i działać kreatywnie

Wydawnictwo: Onepress
Think Better: An Innovator's Guide to Productive Thinking
978-83-246-1746-3
Pulson

Myśl, działaj, zmieniaj rzeczywistość * Naucz się myśleć i żyć kreatywnie * Eksploruj tkwiący w Tobie potencjał * Bądź gejzerem zaskakujących i celnych pomysłów * Spraw, by Twoje życie stało się ciekawsze, pełniejsze i bogatsze Tylko myślący przeżywa swe życie, u bezmyślnego przechodzi ono obok. Marie von Ebner-Eschenbach Myślenie abstrakcyjne to bezcenna...

Myśl, działaj, zmieniaj rzeczywistość

* Naucz się myśleć i żyć kreatywnie
* Eksploruj tkwiący w Tobie potencjał
* Bądź gejzerem zaskakujących i celnych pomysłów
* Spraw, by Twoje życie stało się ciekawsze, pełniejsze i bogatsze

Tylko myślący przeżywa swe życie, u bezmyślnego przechodzi ono obok.
Marie von Ebner-Eschenbach

Myślenie abstrakcyjne to bezcenna umiejętność, dzięki której nasz gatunek mógł tak spektakularnie ewoluować… Myślenie kreatywne pozwala pójść krok dalej w indywidualnym rozwoju Twojego mózgu. Kreatywność to modne słowo, odmieniane przez wszystkie przypadki, słowo-klucz do lepszej pracy, dużych pieniędzy, pełniejszego życia. Niewiele osób wie, że kreatywność nie jest wrodzoną cechą. Twórczego myślenia można się nauczyć, tak jak uczymy się pisania i czytania.

Stworzony przez autora książki Model Produktywnego Myślenia thinkx powstał jako efekt wieloletnich badań nad zjawiskiem kreatywności i metodami poprawiania sprawności umysłu, stosowanymi między innymi przez NASA. Trzymasz w ręku podręcznik produktywnego myślenia, który pozwoli Ci w sposób zdyscyplinowany i powtarzalny generować większą liczbę lepszych pomysłów w krótszym czasie. Na końcu książki znajduje się słowniczek z terminologią produktywnego myślenia i kluczowymi narzędziami, a także przykład zastosowania Modelu Produktywnego Myślenia w praktyce.

Niesamowicie uporządkowana i odkrywcza… Skarb pełen niezwykłych pomysłów dla każdego, kto pragnie ulepszyć samego siebie i przyczynić się do sukcesu swojej firmy.
dr Andy Boynton,
Carroll School of Management, Boston College, autor Virtuoso Teams

Wspaniała, prowokująca lektura i najlepsza książka traktująca o kreatywności, jaką czytałem od trzydziestu lat. Kup, przeczytaj i zmień swoje życie.
dr Arthur B. VanGundy,
Professor of Communication, Uniwersytet Oklahomy, autor Getting to Innovation

Praktyczny przewodnik po produktywnym myśleniu. Każdy powinien go mieć. Przeczytaj i zacznij wykorzystywać siłę oraz kreatywność swojego umysłu.
Glenn Bishop,
Director of Engineering, Yahoo! Europe

Tim sprawi, że Twoje szare komórki będą wrzeć. Nie mogę przestać myśleć o Genialnym umyśle. Ale Ty powinieneś przestać myśleć i przeczytać tę książkę… TERAZ.
Stephen Shapiro,
autor 24/7 Innovation

Szczerze polecam tę niezwykle żywą, praktyczną i wyjątkowo wnikliwą książkę każdemu, kto chce się dowiedzieć, jak myśleć lepiej w życiu osobistym i zawodowym.
dr Timothy S. Mescon,
dziekan Coles College of Business, Uniwersytet Stanowy Kennesaw

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/genialny_umysl_jak_mysl...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/okladki/326x466/genium.jpg