Wszechświat Panoramy /Wielkie panoramiczne ilustracje

Wydawnictwo: Debit

Chcesz poznać tajemnicę prehistorycznego świataa Otwórz tę książkę i rozłóż kartki, a twoim oczom ukażą się wspaniałe panoramiczne obrazy, zadziwiające mnogością szczegółów. Dzięki pierwszemu odbędziesz fascynującą podróż w czasie od chwili, gdy pojawiły się pierwsze zwierzęta lądowe, aż po okres panowania dinozaurów. Kolejny zabierze cię na wędrówkę wraz z grupą dinozaurów. zaprzyjaźnisz się z potężnym sejsmozaurem, przerażającym tyranozaurem, niesamowitym stegozaurem i wieloma innymi. Na co czekasza Masz to wszystko w zasięgu ręki! Okładka: twarda, Rok wydania: 2007,