Zapomniany Kraków

978-83-7505-023-3
Kraków, historia
historia
36maro

Książka jest podróżą sentymentalną po starym Krakowie, po czasach w większości już minionych, ale wciąż pozostających w pamięci wielu krakowian. Jest to opowieść osobista, ale przekazywana z myślą o ocaleniu od zapomnienia zjawisk i zdarzeń, które stanowią o tożsamości kulturowej Krakowa, o niepowtarzalnym charakterze tego miasta. Jest opowieścią o obyczajach, wydarzeniach, przedmiotach i nastrojach, które odeszły do przeszłości. Interesująca szata graficzna oraz załączone zdjęcia stanowią dodatkową wartość publikacji.

źródło opisu: Empik.com

źródło okładki: Empik.com