Wirus rzeczywistości

Cykl: Pendragon (tom 4) | Seria: Fantasy
Wydawnictwo: Rebis
Pendragon. The Reality Bug
Pendragon

Czwarty tom bestsellerowego cyklu dla młodzieży Pendragon Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś! Wirus rzeczywistości to kolejny, czwarty już tom pasjonującego i pobudzającego wyobraźnię cyklu dla młodzieży Pendragon .

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

Klucznik | 2015-12-08
Przeczytana: 2012 rok

Tym razem cykl przechodzi w wymiar sf. Świat o zaawansowanym poziomie technologicznym jest jednak równie zagrożony co inne. Polecam!

ono1111 | 2015-05-11

Nie wiem jak MacHale to robi, ale wszystkie jego książki tak wciągają, że człowiek zapomina o otaczającym go świecie.

WeesT | 2012-12-12

Jedna z moich ulubionych serii. MacHale jest mistrzem fabuły i zwrotów akcji. Książki czytałem przy każdej sposobności. Każdą z zapartym tchem. Jedna z najlepszych fantastyk jakie miałem okazję przeczytać!!!!

Jak najbardziej POLECAM !!

AgnElsha | 2014-12-17

To naprawdę genialna książka. Polecam ją każdemu. Jest trochę długa ( przynajmniej w niektórych momentach tak się wydaje) ale warto się nie poddawać i czytać do końca :)

Cherry | 2011-06-17

Czytając ,,Wirusa Rzeczywistości" wyraźnie widzimy różnicę pomiędzy Bobbym dzieciakiem, jakim był na początku, kiedy to wybrał się na Denduron, a Robertem Pendragonem, człowiekiem, który pragnie uchronić ludzkość przed chaosem. Jest to dla mnie dość smutne, ponieważ pisane przez niego dzienniki nie są już tak zabawne, jak z początku. Niemniej, aby powieść mogła toczyć się dalej, ta zmiana była konieczna. Lubię obydwie wersje Roberta Pendragona, chociaż ta pierwsza była zdecydowanie śmieszniejsza, lecz i czasem irytująca.

W miarę czytania Wirusa, coraz lepiej poznajemy bohaterów i bezgraniczną podłość Saint Dane'a. Aby nie zdradzać zakończenia, powiem tylko tyle, że jest inne od poprzednich, nie do końca nierozstrzygnięte. Polecam gorąco :)

kserkses | 2011-11-06

Poprzednie części były bardziej interesujące

Tauraeldar | 2016-08-25
FajerWerka | 2016-08-19