Kompot. Trudny powrót do życia

Wydawnictwo: Pert
narkotyki, narkomania
Marta

Książka powstała jako próba polemiki z wieloma opiniami na temat narkomanii. Zarówno z tymi powszechnie obecnymi jak i z funkcjonującymi wśród ludzi zawodowo zajmującymi się leczeniem toksykomanów. Autor, były narkoman, dziś katecheta, zdecydowanie krytykuje ideologiczne przesądy oraz intelektualne mody, które obecnie wyznaczają główne trendy terapii uzależnień. Kompot jest przestrogą dla tych, którzy jeszcze nie biorą, choć mają ochotę i przesłaniem nadziei dla tych, którzy już się pogrążyli. To historia upadku, nawrócenia i powstania.

źródło opisu: http://ksiazki.ie/szczegoly.php?ks=227655&koszyk=1&id=227655

źródło okładki: http://ksiazki.ie/szczegoly.php?ks=227655&koszyk=1&id=227655